Sveiki,

Keletas žodžių apie mus

Esme Giedrė ir Gediminas – nedidelio šeimos verslo įmonės „Litwool“ įkūrėjai.

Pagrindinė įmonės veikla – lietuviškos vilnos perdirbimas. Mūsų tėvai, seneliai karšė, verpė siūlus, jais prekiavo. Šį verslą prikėlėme naujam gyvenimo etapui 2008 metais, suremontavę senus vilnos apdirbimo įrenginius. Patys nuėjome pakankamai ilgą ir vingiuotą vilnos pažinimo kelią, todėl manome, kad sukaupėme pakankamai patirties, turime sukaupę ekspertinių žinių ir galėtume jomis pasidalinti su jumis.

siūlų vijimo staklės

Mūsų patirtis

Apkeliavome nemažai pasaulio, matėme įvairiausių avių, kitų vilną auginančių gyvūnų. Susipažinome su kolegomis iš kitų pasaulio šalių, išmanome apie daugybę vilnos perdirbimo būdų. Investavome šeimos santaupas ir visą laisvalaikį į perdirbimo procesų, įrenginių tobulinimą. Esame sukaupę autentinškų Lietuvoje gamintų senovinių vilnos perdirbimo įrenginių, visus norinčius kviečiame juos apžiūrėti bei išbandyti.

Dalyvaudami įvairiose parodose, mugėse, bendraujant su žmonėmis pastebėjome, jog žmonės labai noriai klausosi, jeigu tu parduodi ne tik siūlą, kaldrą, pagalvę ar dar kokį vilnos gaminį, bet ir jo atsiradimo istoriją, gali papasakoti iš kokio ekologiško ūkio atkeliavusi vilna, kaip buvo plaunama, kaip pilnai visas šis gamybos procesas atrodo. Galų gale, ką reiškia ir kaip apskaičiuojami vilnos ar siūlo techniniai parametrai? Kodėl arba kada ta vilna kanda? O kodėl viena vilna veliasi geriau, kita blogiau, o trečia nesivelia apskritai? Kodėl viena vilna brangesnė už kitą?  Ar gali žmogus būti alergiškas vilnai?

Norėdami pasidalinti savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi su visais, kam tik tai gali būti įdomu, sukūrėme edukacinę programą „Vilnos kelias“. Ją vedame patys, gyvai demonstruodami visus vilnos perdirbimo etapus nuo avies kailio kirpimo iki kol gaunamas gatavas gaminys. Atvykite pas mus, smagiai ir naudingai praleiskite laiką!

0 +
Metų patirties
0
metų senumo stalkės
0
metais pradėjome veiklą
0
amžiaus ūkis
Vilnos kelias

Laukia jūsų

1. Užpildykite registracijos formą

Dešinėje matote registracijos formą, kurioje nurodykite kontaktinę informaciją, atvykimo datą, dalyvių skaičių ir amžių. Pasirinkite, kokį suvenyrą norės gaminti Jūsų grupė. Jeigu turite papildomų klausimų - klauskite, mes būtinai atsakysime!

2. Mes su Jumis susisieksime

Gavę Jūsų registracijos formą su Jumis susisieksime per 1-2 d.d., suderinsime visas detales ir atsakysime į iškilusius klausimus.

3. Susitiksime vilnos kelyje

Lauskime Jūsų atvykstant sutartą dieną mūsų ūkyje! Nepamirškite pasiimti gerą nuotaiką, o mes pasirūpinsime puikiais įspūdžiais!

Susisiekite

Mūsų kontaktai

Adresas: